Bydlíme v Praze a na chalupu jezdíme do západních Čech. A už dlouho máme rádi Pálavu. Po letech přemýšlení padlo v roce 2016 rozhodnutí, propachtovali jsme si první vinohrad v Pavlově a odvážně se pokusili vyrobit vlastní víno. Od té doby pomalu překonáváme úskalí vinařiny a těšíme se z našich vín. Vysadili jsme vlastní vinice a práce je čím dál tím víc.

 

Pořád bydlíme v Praze a často na Pálavě a na chalupu do západních Čech jezdíme odpočívat. Pravda, času moc nezbývá, ale ten co máme, využíváme, jak můžeme. A Pálavu máme pořád rádi. Fascinováni silou přírody nabízíme poctivá vína, ve kterých má naše rodina prsty, duši, sny a touhy. Nabízíme vína s příběhem – každé má svůj vlastní.

 

Máme vína hravá, máme vína hrdá i něžná. Máme vína, která vás osloví hned při prvním doušku, a máme vína, ke kterým si musíte hledat cestu. Naše vína jsou plná v chuti, výrazná a osobitá. Ze všech se radujeme a všechna máme rádi. Chceme, abyste se z našich vín těšili tak jako my. Rádi vám povíme náš i jejich příběhy a poslechneme si ty vaše.