Máme rádi Pálavu. Po letech přemýšlení jsme si v roce 2016 propachtovali  vinohrad v Pavlově a vyrobili naše první víno. Od té doby překonáváme  úskalí vinařiny a těšíme se z našich vín. Vysadili jsme vlastní vinice a práce je čím dál tím víc. Jsme malé rodinné vinařství – pracuje a pomáhá rodina, přátelé a známí, bez jejichž pomoci bychom se neobešli.

Víno není naším hlavním zdrojem obživy, a tak nám moc volného času nezbývá. Každý vinařský rok je jiný a každý má svůj půvab. Fascinuje nás síla a neústupnost přírody, inspirují nás její výzvy, které s pokorou přijímáme  a když pochopíme, vyrobíme poctivá vína, ve kterých má naše rodina sny a touhy. A zakládáme si na tom, že naše vína tvoří důsledně vždy 100 % hroznů z dané viniční trati. 

Máme vína hravá, máme vína hrdá i něžná. Máme vína, která vás osloví hned při prvním doušku, a máme vína, ke kterým si musíte hledat cestu. Naše vína jsou plná v chuti, výrazná a osobitá. Ze všech se radujeme a všechna máme rádi. Chceme, abyste se z našich vín těšili tak jako my. Rádi vám povíme náš i jejich příběhy a poslechneme si ty vaše.